Top

Hakkımızda

Hakkımızda

1990 yılında Edirne'nin Saraçlar Caddesi’nde küçük bir işletme olarak ticaret hayatına başlayan Star Mobilya, azimli ruhu ve kaliteden ödün vermeyen bir bakış açısı ile firmasını bölgesinde ve çevre bölgelerinde tercih edilen bir marka haline getirmiş durumda.
Star Mobilya bugün, Edirne'nin Saraçlar Caddesinde yer alan 4 adet mağazası ile toplamda 1.150m² alanda siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Star Mobilya sizlere sadece mobilya değil, yaşamınıza değer katacak tasarımları ve kalitesi ile yıllara meydan okuyacak mutluluk tadında bir yaşam sunuyor. Deneyimli personeli, modern koleksiyonları, yüksek kaliteli ürünleri ve en önemlisi müşteri memnuniyeti aşkı ile, Star Mobilya yıllarca sektöre değer katmış ve değer katmaya devam edecektir.

Vizyonumuz


Bulunduğumuz bölgede ve çevre bölgelerde en fazla tercih edilen firma olmak, sağladığımız hizmetler ile müşteri portföyümüzü genişletmek ve ülkenin dört bir yanına hizmet verebilmek, sektörde lider bir marka olmak vizyonlarımızdandır.

Misyonumuz


Yenilikleri yakından takip ederek ürünlerimizi yenilemek, modern ve şık tasarımlı ürünler ile müşterilerimize birçok seçenek sunmak, deneyimli kadromuz ile müşteri istek ve beklentilerini karşılayarak memnuniyeti sağlamak misyonlarımızdandır.

Kalite Politikamız

  • Kaliteli, uygun fiyatlı ve uzun ömürlü ürünler sunmak,
  • Farklı ve modern ürünler ile her eve uygun mobilyalar sağlamak,
  • Rahatlık ve şıklığı bir araya getiren ürünler sunmak,
  • Ürünlerimizi en kısa sürede ve belirttiğimiz tarihte teslim etmek,
  • Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimizin tercihlerinde destek sağlamak.
WhatsappWhatsapp